Whatsapp +90 537 742 72 88   Skype munisealtay1 munisealtay@gmail.com

HAKKIMDA

 

Merhaba, ben Klinik Psikolog Munise. 1991 Almanya doğumluyum. İlkokuldan bu yana bütün eğitimlerimi İstanbul’da tamamladım. 2014’te Lisans (Psikoloji/İngilizce) eğitimim biter bitmez Bezmialem Vakıf Üniversitesi işbirliğiyle Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesinde Klinik Psikoloji yüksek lisansına başladım ve 2016 yılında “Aile ve Çiftler Arası Kurulan İlişkilerde Empatik İletişimin Rolü” adlı bitirme projemi başarıyla tamamlayarak mezun oldum. Lisans ve yüksek lisans eğitimim boyunca birçok eğitim ve seminere katılarak alanımdaki gelişmeleri yakından takip ettim..

Lisans eğitimim sırasında Hümanite Psikiyatri Tıp Merkezi, Moral Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi, İhlas Koleji ve çeşitli ana okullarında stajlarımı tamamladım. Hümanite Psikiyatri ve Moral Psikiyatri merkezlerinde 2013-2015 yılları arasında değerli hocam Uzm. Dr. Zeynep Pınar tarafından çeşitli psiko-eğitim dersleri aldım ve psikiyatri servisinde bir çok vaka gözlemledim. Yüksek Lisans eğitimime devam ederken bir dönem boyunca Bezmialem Üniversite Hastanesinde stajyer psikolog olarak Prof. Dr İsmet Kırpınar ve Doç. Dr Vahdet Görmez eşliğinde yetişkin ve çocuk psikiyatri servisleri ve polikliniklerinde gözlem yaptım. Yüksek lisans eğitimi kapsamında nöro-psikolojik testler, zekâ ve kişilik testleri eğitimi aldım ve bu sırada çeşitli ana okullarında psikolog olarak görev alarak aile görüşmeleri yaptım. 2015-2017 yılları arasında Gaziosmanpaşa Belediyesi Aile Danışma Merkezinde uzman psikolog unvanıyla çocuk, ergen, yetişki, aile ve çiftlerle çalıştım, talep doğrultusunda WISC-R zekâ testi uyguladım. Aynı yıllarda yüksek lisans kapsamında Prof. Dr. Ercan Özmen ve Prof. Dr. Sefa Saygılı’dan Bilişsel Davranışçı Terapi süpervizyonu aldım. 2016 yılından beri EFTA-TIC (European Familly Therapy Association – Training Institute Chamber – Avrupa Aile Terapisi Derneği – Eğitim Birimi) tarafından onaylı 500 saatlik “Aile ve Çift Terapileri Eğitimi” almaya devam ediyorum ve şu an süpervizyon dönemindeyim.

Şu an Bireysel, Aile ve Çift görüşmelerimi sürdürüyor ve İngilizce ve Türkçe dillerinde terapi yapıyorum ve terapilerimde aldığım tüm eğitimleri birleştirerek çalışıyorum.

 

Sunmakta Olduğum Terapi Hizmetleri

* Yetişkin, Çocuk ve Ergen Bireysel Terapisi
* Aile ve Çift Terapisi
* Grup Terapisi

* Online Terapi

″Eğer terapi almaya hazırsan, ben buradayım. Benimle her zaman iletişime geçebilirsin.″

egitimlerpsiko