Whatsapp +90 537 742 72 88   Skype munisealtay1 munisealtay@gmail.com

Munise hanım ile online terapi vasıtasıyla 2 ay önce tanıştım. Yurtdışında yaşadığım için kendimi daha rahat ifade edebileceğim türk bir psikolog arayışına girdim fakat bulunduğum şehirde bulamadım malesef. Haftada bir görüşmelerimizi yapıyoruz ve ben çok memnunum.

Y.Ö. İsviçre

Uzman Klinik Psikolog Munise Altay ile 1 yıldır tanışıyorum. Son 1,5 yıldır kendimi halsiz, mutsuz ve yetersiz hissediyordum. İlk görüşmemizde kendimi tanımam için bana ayna oldu ve bir süre sonra kendi eksikliklerimi, hayata bakış açımı ve kendimi önemsemediğimi fark ettim. İlerleyen zamanlarda kendimi daha iyi hissetmeye ve kendimi tanımaya başladım. Bana yeni bir hayat penceresi açan Munise Hanım’a sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum ve bu yaşam yolculuğunda kendisiyle artık yeni bakış açılarıyla ilerlemeye devam edeceğim.

E. K. İstanbul

 

Uzman Psikolog Munise Hanım’la yaklaşık 9 ay önce hayatımdaki mutsuzlukları paylaşmak ve bir çözüm yolu aramak için yollarımız kesişti. Önceleri amacım kendimi değil etrafımdaki mutsuz edici etkenleri değiştirmekti fakat ilerleyen terapi sürecim boyunca bu amacıma önce kendi bakış açımı değiştirerek ulaşabileceğimin farkına vardım. Aslında hayatımı zorlaştırmaktan başka bir şey yapmadığımı fark etmemi sağlayan Sayın Uzman Psikolog Munise Altay’a şükranlarımı sunarım.

F.Ş. İstanbul

 

Bir süre önce çok zor günler geçirdim. Bu dönem boyunca birçok ilaç kullandım. Munise Hanım ile terapi süresince bana çok yardımları dokundu ve bu yardımlarıyla kendimi toparlamamda çok etkisi oldu. Bilişsel Davranışçı Terapi yaklaşımıyla aslında bu zor günlerimi 3 ay gibi kısa bir sürede kendime gelmem ve o sürecin verdiği ağırlığı atmamda çok etkili oldu. Psikolojik destek aldığım için ve istediğim her zaman görüşebildiğim için Munise Hanım’a sonsuz teşekkürlerimi bir borç bilirim. Her şeyin daha iyi olması için iyi ki varsınız….

N.D. İstanbul

 

Psikolog Munise Hanım‘dan bir süre önce terapi aldım. Olgunluğu, bana yaklaşımı ve verdiği güveni hiçbir şeye değişmem. Yaşadığım ilişkiler beni olumsuz etkiliyordu. O dönem o kadar kötüydüm ki, sanki benim için hayat durmuştu. Canım hiçbir şey yapmak istemiyordu. İşimi kaybetmiş ve 6 yıldır beraber olduğum kişiden ayrılmıştım. Hayata o kadar umutsuz bakıyordum ki her şey sanki sözleşmiş gibi üst üste geldi ve ben ne yapacağımı bilmez haldeydim. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Munise Hanım’a gitmeye başladım. Düşünüyorum ki, hayatımda verdiğim en doğru kararlardan biri yardım almak olmuş. Şimdi yepyeni bir gözle bakıyorum her şeye. Munise Hanım’a duyduğum güven sanki hayata duyduğum güven gibi oldu. Munise Hanım’a çok şey borçluyum.

Ş.Ö. İstanbul

Yorum Ekle

Siz de yorum yazın, sitemizde yayınlayalım.